Kovács Kinga rovata:

JÓTANÁCSOK

Ha azt akarjuk, hogy a ruha passzoljon a hajunkhoz és a körmünkhöz és a stílusunkhoz, akkor egyforma típusú dolgokat válasszunk!A hajunk soha ne legyen alkalmibb mint a ruhánk és a körmünk sem!A körmünk színe passzoljon minden tartozékunkhoz. A hajunk lehet simán, göndören kontyba és még sok féle frizurában.A cipőnk és a táskánk jó, ha passzol színben és stílusban. A trendet nem feltétlenül kell követnünk, mert nem biztos, hogy mindenkinek egyformán jó. Figyeljünk arra, mi áll jól nekünk! A vékony derékra és a vastag csípőre is más divatos szoknya illik. Ha lehet, ezeket a hibákat ne hangsúlyozzuk! Ne keverjük össze: a trendi, a retrós, a modern divatot. Figyeljünk, ha a sminkünk retrós, akkor az összes kiegészítőnk: ruhánk, frizuránk,körmünk, táskánk és a cipőnk is olyan legyen.

2013-as divat tippek

Mindíg figyeljünk arra,hogy a hajunk ne nagyon legyen színes!De azért kettõ egymáshoz illõ színû lehet.