FARSANGI KARNEVÁL 2013.

Farsangoztunk!

A pétervásárai Tamási Áron Általános Iskola diákjai Tavaszváró című műsort tartottak február 28-án, amely közel három órán át szórakoztatta a nagyszámú közönséget. Az osztályok táncokkal, humoros összeállításokkal mutatkoztak be. Az első nap a 4., 5., 6. osztályosok mutatták be műsoraikat. Pénteken a 7., 8. osztályos tanulók léptek fel farsangi összeállításukkal, a tavaszváró programsorozat utolsó napján pedig az 1., 2., 3. osztályosok ragyogtatták meg tehetségüket. Minden osztály, s mellettük a közönség is nagyon jól érezte magát. A rendezvényt egy nagyszabású buli zárta.

INTERJÚ AZ EGYIK TANÁRNÉNINKKEL

Hogyan érezte magát a Tavaszváró bálon?

- Kellemes volt.

Jónak látta a zsűri döntését?
-Nyilván mindenkinek más, más produkció tetszett,de összességében helyes döntést hoztak.
Sokáig tartott a felkészülődés?
- Nagyon sokáig. Kb 5hét.
Kinek az előadása tetszett a legjobban?
-Attól függ melyik napon. Színvonalas produkciókat láttam,mind a három napon. Mind az alsósok,mind a felsősök előadásai jól sikerültek ,látszik,hogy sok munka volt bennük.
Ki volt a legviccesebb?
- Több produkciót is humorosnak találtam,de a legtöbbet a 7.B és a 8.C előadásán nevettem.

Lejegyezte: Nagy Krisztina