Bán Viktor rovata:

2013.03.19.

Február 16-án szombaton újra Felsőtárkány adott otthont az SKS válogatott edzéseinek

50 fő három edzésen keresztül készült az áprilisi EB-re Felsőtárkányban. A tábori edzésekben formagyakorlatok, küzdelmi elemek szerepeltek. Ezt követően csoportbontásban háziversenyre került sor katában és kümitében is.

II. Karate Maraton
Engedjétek meg, hogy pár mondatban tájékoztassalak benneteket a II.Karate Maraton nevezési feltételeiről! Először igen katonásnak fog tűnni, de ha belegondoltok a leírtakba, akkor nem az. Ha pedig belegondolok abba, hogy a karaténkba is ezt próbáljuk tanítani rend, fegyelem, pontosság, stb. akkor nem kérek sokat. Azt is tudom, hogy nem ez a szokás, mert minden versenyre az utolsó héten adják le a nevezéseket, és ezzel nem kis gondot teremtve a verseny szervezőinek!
Tavaly kb. 40 fővel jöttek el kevesebben, mint akik 100%-osan biztosra ígérték! Na, most én ezeknek az embereknek is ugyanúgy megvettem a frissítőket, oklevelet, érmeket stb stb, ami persze mint minden anyagi vonzalommal jár! Ezt gondolom, egyszer meglehet csinálni, de többször nem! Azt is tudom, ha nagyon erős támogatók lennének mögöttem, akkor könnyebb lenne, de így nem egyszerű!
Azt is le kell írnom, hogy a tavalyi 3.000 FT –os részvételi díjért egy ilyen szintű rendezvényt nem lehet megrendezni, az csak azért volt, mert a honbuban lett volna kb 20-25 főre és egy gulyáslevest ki lehetett volna hozni belőle, és a legelső alkalomkor így hirdettem meg, és én, ha valamit mondok, azt be is tartom!
Félre ne értsetek, nem nyavalyogni akarok, de le kellet írnom, hogy, megértsetek.

A II.Karate Maratonra 3 féle ütemben lesz lehetőség a nevezéseket leadni, vagyis részvételi jegyet vásárolni!

2012 11 01-től 2012.11.30 ig: 6.000 FT 14 év alatt 5.000 FT
2012 12 01-től 2013.01.31 ig: 7.000 FT 14 év alatt 6.000 FT
2012 02 01-től 2013.02.28 ig 8.000 FT 14 év alatt 7.000 FT

Családi kedvezmény: Ha egy családból többen jelentkeznek akkor a fent felsorolt árakból további 1.000FT/fő kedvezmény!

Nagyon fontos megjegyeznem, hogy a helyszínen csak akkor lehet fizetni, ha még, van hely, és 2012 02 20 tól- 2012 02 28 ig jelentkezik a sportoló, vagyis a nevezését leadja telefonon 0036 30 9902834, vagy az alábbi email címre: szappanos.karatemaraton@gmail .com

A nevezés 2012.02. 28-án Zárul

Forrás:http://kyokushinhungary.hu/index.php?nyelv=hu

Országos bajnokság Egerben

Eger város 2013 év január 12-én rendezett Shotokán karate országos bajnokságot.  Juhász Ferenc hét dm-os mester így értékelte a versenyt:

-Nagyon fárasztó szervezési időszakon és kemény hétvégén vagyunk túl.A  lelkes egri, Eger környéki "karatékák"-ból álló szervező csapattal.Büszke vagyok arra,hogy a sikeres "OB" (Országos Bajnokság) sikeresen zárult.Rengeteg jó eredmény született.