Nagy Krisztina interjúja Végh István Igazgató Úrral, iskolánk egykori diákjával:

Végh István a Tamási Áron Általános Iskola igazgatója, már 2002-től tölti be az igazgatói posztot.
     A régi iskola sokban különbözött a maitól. Nem voltak informatikai eszközök, a gyerekek magatartása jobb volt és összetartóbb volt mindenki. Nagyobb figyelmet kaptak a tanárok is, mert az iskolában nem tudtak tájékozódni mindenről és ezeket a pedagóguson keresztül tanulták meg. Lényegében sok tanár tanított az iskolában.
    Még régen gimnáziumi osztály is működött itt. Ennek újra megvalósítására nincs igény, de sok tanuló érettségizett.
    A nehéz munka után az igazgató úrnak a kikapcsolódása a vadászás. Ez gyermekkorában a természet szeretetből adódott. Legritkább esetben a cél a lövés, de inkább a környezet gyönyörű csodája az élvezet. A madarak csiripelése és az állatok között, csak a jóra lehet gondolni!

1985.

1986.