Megyei első helyezés

Iskolánk csapata  első helyezést szertett az iskolások részére Egerben megrendezett 1. Telecom Labdarúgó Diákolimpia megyei döntőjében. A Szabó Márton, Kovács Ricsi, Danó Tamás, Berki Krisztián, Csóka Norbert, Para István, Dulai Rajmnond, Berki Ricsi összeállítású csapat Boros Csaba tanár úr vezetésével a megyei döntő megnyerésével kivívta a jogot az országos döntőben való indulásra.

Kispályás iskolás focikupa hírei

Az egri északi lakótelepen megrendezett kispályás focibajnokságon, 2013-ban hetente kerül megrendezésre  az iskolások focibajnoksága, ahol a résztvevő csapatok Eger, Felsőtárkány, Andornaktálya Pétervására, 4 csapatos körmérkőzéseken játszanak egymással.  A csapat tagjai:

Szabó Zsombor, Lakatos Csaba, Danyi Márkó, Ökrös Balázs, Molnár Erik, Kovács Gyula, Danyi Krisztofer, Ungi Csaba, Bán Viktor, Suha Kevin, Bocsi Bence. Csapatedző  Pádár Béla tanár úr.

Ökrös Balázs riportja Szabó Zsomborral:

- Mióta focizol ?
- Már 4 éves korom óta tanít a testvérem kapusnak.
- Mi köt annyi4ra a focihoz ?
- Nem tudom csak élvezem a játékot.
- Miért pont kapus poszton játszol ?
- Mert ezen a poszton érzem jól magam.
- Miért ép ezt a sportot választottad ?
- Mert a családomból is néhány tag ezt a sportot űzik .
- Mikor szeretnéd ezt a sportot befejezni ?
- Hát nem is tudom.
- Volt már komolyabb baleseted ?
- Igen mikor elmozdult a csontom a kezemben.
- Mikor történt ?
- 2011-ben.
Ö.B.

Szabó Zsombor rovata:

Focibaleset

2013. március 18-án Szilvásváradon focimérkőzéseket tartottak. A pétervásáraiak közül egy hátvéd, Ökrös Balázs eltalált a labdával egy szilvásváradi színekben játszó focistát. A futballista könnyebb sérüléseket szenvedett.

Meccsek: elhalasztva

Heves megyében a Magyar Labdarúgó Szövetség OTP-MOL Bozsik Egyesületi Gyermek Labdarúgó Program őszi idénye lezárult. A tavaszi szezon március elején kezdődött, de a zord időjárás miatt az első néhány meccset kénytelenek voltak elhalasztani a szervezők.

KORÁBBI HÍREINK

A napokban megrendezett Anglia-Brazília barátságos meccs 2-1-gyel végződött. Az angolok nagyon örültek a győzelemnek.

Az argentínai Primera Division Tourneo focimérkőzés fináléjában a Lanus (argentín csapat) a Colon (argentín csapat) ellen 4-0-s győzelmet aratott.

ÁLOMSZIGET CSOPORT

2012. június 22-én a helyi Bocsi Attila Sporttelepen a Bozsik-program keretében rendeztek barátságos foci mérkőzést. A pályán a péterkeiek mérték össze tudásukat a Ferencváros csapatával. A meccs eredménye 2-1 lett, a Pétervására javára. A gólszerzők Ökrös Balázs, Turó Péter voltak, a péterkeiek legjobb fiatal kapusa pedig Szabó Zsombor volt, aki jól védte péterke kapuját.

Viktor & Krisztián